Rogoznica > Domek u pošty
stin pod zahlavim
VIT_banner_Rogoznica_674x120_001.JPEG

Od roku 2015 nově našim klientům nabízíme ubytování ve zrekonstruovaném domku U Pošty, přímo na promenádě v centru Rogoznice.
Domek je apartmánového typu a nabízí pohodlné ubytování pro dvě osoby. Jeho velkou předností je zejména soukromí, které vám zajistí už samotné umístění domku. Nicméně to vše přímo v srdci ostrova v naprostém dosahu obchodů, restaurací, pošty a v neposlední řadě moře.
Dispozičně je domek patrový. V přízemí se nachází kuchyně, jídelna a koupelna. Horní patro nabízí ložnici s manželskou postelí, úložné prostory a balkónek.
Domek patří k apartmánovému hotelu Sea Pearl, který se nachází pouhých 5 minut chůze od domku. Všem klientům ubytovaným v domku jsou k dispozici stejné služby, jaké nabízíme ubytovaným v apartmánech Sea Pearl. Klienti mohou využít garážového stání přímo u hotelu, bazén, sportovní vybavení a terasu s možností grilování a ping-pongem.
Oba objekty spravuje stejný správce, který je k zastižení v průběhu správcovských hodin v kanceláři v apartmánu č.2 v rezidenci Sea Pearl.
Veškeré informace o apartmánech Sea Pearl naleznete na tomto webu v sekci Rogoznica.
4.jpg 2.jpg 3.jpg 1.jpg

 
linka zapati