Rogoznica > Apartmány U Frapy > Popis apartmánů
stin pod zahlavim
Kde se náchází apartmány Frapa
Apartmány Frapa se nacházejí  v bezprostřední blízkosti přístavu Marina Frapa v Rogoznici s úžasným výhledem na kotvící či právě přilouvající lodě.  
FRP_MAPA.jpg
Zábava pro všechny generace
Rogoznica je městečko v Střední Dalmácii v Chorvatsku a je oblíbené všemi generacemi. Svoji zábavu si na moři i na souši najdou jak děti tak teenageři, dospělí jistě ocení množství restaurací, kaváren, obchůdků, blízkost směnáren, velký výběr bankomatů a množství romantických zákoutí. Výlety po okolí jsou vhodné i pro starší generaci - v dosahu je přírodní památka Dračí oko, cestička kolem přístavu na maják a přilehlá místní pláž s pozvolným vstupem do moře také jistě potěší.
Pláže na dosah
Pláží a míst ke koupání je zde také nepřeberné množství. Můžete si vybrat buď klidnou zátoku nebo koupání na otevřeném moři. V těsné blizkosti apartmánů je místní pláž s pozvolným vstupem do moře. Je ukrytá v zátoce, takže voda je klidná a pláž se tak stává výborným místem zejména pro děti a jejich rodiče. Vydáte-li se cestičkou za apartmány dojdete po chvilce na oblázkovou pláž s výhledem na otevřené moře. Vstup je příjemný po oblázcích a po pár metrech už můžete začít plavat. Pláž je vybavená sprchami, toaletami, občerstvením a útulnými kavárničkami s výhledem na moře. Kdo upřednostňuje pohodlí, může si pronajmout lehátko i slunečník od místních podnikatelů. Děti nejspíš neodolají zdejším atrakcím jako například nafukovacím hradu, hřišti, skluzavce, jízdě na nafukovacích polštářích aj.
linka zapati