Hotel Hřebečníky > Jak se k nám dostanete
stin pod zahlavim


Jak se k nám dostanete?

Hotel Hřebečníky se nachází poblíž Rakovníka přímo v CHKO Křivoklátsko v malé vesničce Hřebečníky. Pokud k Nám pojedete z Prahy, máte na výběr z dvou tras, po kterých se můžete vydat.
První variantou je z Prahy se vydat po Evropské směrem k letišti a držet se směr Karlovy Vary  Na posledním sjezdu č.32 (před koncem dálnice ) pokračujte do silnice č.237 směrem na Rakovník/Nové Strašecí. Projeďte Rakovník směr Pavlíkov, přes Malé Tyry a dojedete až do Hřebečníků.
Druhou variantou je jet z Prahy směr Plzeň - dálnice D5 Praha - Plzeň, exit 14 Beroun, směr Hýskov, Nižbor, Křivoklát, Roztoky, Týřovice, Hřebečníky .
Obě trasy jsou zhruba 80 km dlouhé a trvají 1hod. 15 min.
Pokud k nám pojedete od Plzně doporučujeme zvolit následující trasu - dálnice D5 Plzeň – Praha, exit 34 Žebrák, směr Točník, Bzová, Skryje, Týřovice, Hřebečníky. Trasa je zhruba 70 km dlouhá a trvá 1 hodinu.
GPS:49°59′ 8,328′′N; 13°45′ 13,671′′E
Adresa: Hřebečníky 86 PSČ: 270 41
.
 
UPOZORNĚNÍ: V hotelu a jeho okolí je velmi slabý telefonní signál. V případě, že budete potřebovat telefonovat nebo budete chtít být kontaktováni, bude Vám k dispozici místní pevná linka.
 
linka zapati