stin pod zahlavim
Charter Nauticat 331
VIG Travel s.r.o. jako jediná společnost na světě nabízí charter finských lodí - motorových plachetnic Nauticat 331.Tuto loď lze přirovnat k off-roadu na moři, navíc v plné výbavě a kůži! Dopřejte si zážitek z plavby na této ojedinělé lodi, která je zárukou naprostého bezpečí a komfortu na moři. Pokud zrovna nepatříte mezi zkušené kapitány, nabízíme služby kapitánů z našeho zkušeného personálu.
Naše lodě kotví v chorvatském přístavu Kremik, který se nachází ve střední Dalmácii 25 km jižně od Šibeniku a 55 km severně od Splitu v nejčistší části Jadranu. Po příjezdu do Kremiku vám bude loď předána z rukou našich českých správců. Výpůjčním dnem je vždy neděle.
Detailní informace k podmínkám zapůjčení lodi si přečtěte zde.
Vaše nejčastější dotazy:
  • Mohu si vzít na loď psa? Na loď si bohužel není možné brát žádná zvířátka.
  • Může se na lodi kouřit? Ne. Na lodích prosíme nekuřte.
  • Je na lodích Internet? Ano, zdarma, při nalodění od nás obdržíte wifi router.
  • Mohu si loď pronajmout i mimo vámi vyhrazené termíny? Lodě pronajímáme pouze v sezóně, a to od jara do podzimu. Loď je možné si pronajmout v týdeních a vícetýdenních turnusech. Pokud si loď nechcete vzít na celý týden, to možné samozřejmě je, nicméně cenu lodě na jednotlivé dny nerozpočítáváme a je tedy nutné uhradit částku za celý týden.
Aktuální informace o počasí v Chorvatsku naleznete zde.
linka zapati